Działki inwestycyjne w okolicy Gliwic – na sprzedaż

Oferujemy do sprzedaży działki inwestycyjne w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w pobliżu Gliwic. Działki są doskonale skomunikowane dla działań transportu: samochodowego (autostrada A-4 / autostrada A-1), lotniczego (w zasięgu czterech portów lotniczych), kolejowego (kolejowa magistrala węglowa) i wodnego (kanał gliwicki / port Wrocław – port Szczecin).

BIURO FREMATO POLSKA SP. Z O.O

MIASTO OLSZOWA

Masz pytanie? Napisz do nas

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

FREMATO Polska

działa na polskim rynku zapewniając profesjonalną obsługę w zakresie zarządzania nieruchomościami, obsługując zarówno firmy wchodzące w skład grupy TVH, jak i inne podmioty gospodarcze działające na krajowym rynku.

ADRES BIURA:

FREMATO POLSKA Sp. z o.o.

ul. Murarska 27

43-100 Tychy

tel. 32 428 23 90

Nieruchomości przemysłowe

Nieruchomości przemysłowe stanowią podstawową część działalności spółki Fremato Polska.

W ciągu dwóch ostatnich lat działalności na polskim rynku inwestycji budowlanych Spółka Fremato wybudowała kilka budynków przeznaczonych dla działalności przemysłowej, między innymi:

  • budynek biurowo-magazynowy TVH w Tychach dla Spółki TVH Polska
  • lakiernia i centrum szkoleniowe dla Spółki Mateco Podesty Ruchome w Tychach

This will close in 0 seconds

Zarządzanie nieruchomościami

Zarządzanie nieruchomościami należy do podstawowych zadań działalności Spółki Fremato na rynku polskim.

Fremato proponuje kompleksową obsługę dotyczącą wynajmu i zarządzania wynajmowanymi przez siebie obiektami - w szczególności nieruchomościami o charakterze przemysłowym

This will close in 0 seconds

Obrót nieruchomościami

Ważną częścią działalności Spółki Fremato jest obrót nieruchomościami. Obecnie, Fremato oferuje do sprzedaży działki budowlane wchodzące w skład parku inwestycyjnego Olszowa Succes Fields w pobliżu Gliwic.

Oferowane do sprzedaży tereny wchodzą w skład Strefy Aktywności Gospodarczej SAG stanowiący wspólnie obszar o łącznej powierzchni 325 ha. Park Inwestycyjny Olszowa Success Fields jest aktualnie przygotowany do natychmiastowego uruchomienia przedsięwzięć gospodarczych.

Wspomniane tereny mają dostęp do przyłączeń kanalizacji sanitarnej, gazociągu, wodociągu i energii elektrycznej, charakteryzują się także doskonałym skomunikowaniem, tak do działań dla transportu samochodowego dzięki bezpośredniemu dostępowi do węzłów komunikacyjnych autostrad A-4 i A-1, jak i do działań transportu wodnego czy kolejowego oraz łatwego dojazdu do czterech najbliżej położonych portów lotniczych.

Tereny inwestycyjne w Olszowej, gmina Ujazd w pobliżu Gliwic

This will close in 0 seconds

Inwestycje budowlane

Spółka Fremato Polska zainwestowała w budowę kolejnego budynku przeznaczonego dla działalności przemysłowej. Budynek biurowo-magazynowy będzie przeznaczony dla prowadzenia działalności gospodarczej trzech spółek:

  • TVH Polska,
  • Clyde Bergeman Polska,
  • Mateco Podesty Ruchome.

This will close in 0 seconds